2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

katma 27 Mar 2021
görünümler 5 781 327
1 140

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

2TONoffical
YORUMLAR  
 • Sarah Hohn

  Sarah Hohn

  6 saatler önce

  🇩🇪🇽🇰💋

 • Bardhi Qershori

  Bardhi Qershori

  9 saatler önce

  L

 • Artin Haliti

  Artin Haliti

  10 saatler önce

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 • Bojana Radevska

  Bojana Radevska

  11 saatler önce

  Eleonora milkovic

 • i was right

  i was right

  12 saatler önce

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 • Mario Petro

  Mario Petro

  13 saatler önce

  Respekt 🇦🇱

 • The Unique

  The Unique

  14 saatler önce

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 • ujori ujori

  ujori ujori

  15 saatler önce

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Shegushe Kadiu

  Shegushe Kadiu

  16 saatler önce

  💥💥💥💥

 • Laureta Berisha

  Laureta Berisha

  19 saatler önce

  Thjsyihhgvjgfhvb
  Bkff

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  20 saatler önce

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Anita Rruga

  Anita Rruga

  22 saatler önce

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 • hedllo hellow

  hedllo hellow

  Gün önce

  Kengetar shum I Mir bravo

 • Klea Veshi

  Klea Veshi

  Gün önce

  shiko me poshte

  • Klea Veshi

   Klea Veshi

   Gün önce

   zoti ju ruajt

 • Fier Jon

  Fier Jon

  Gün önce

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 • Raju arora

  Raju arora

  Gün önce

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Fidan Coljaj

  Fidan Coljaj

  Gün önce

  💋💋❤❤❤❤

 • Valmir Dalloshi

  Valmir Dalloshi

  Gün önce

  Kengtari me i dobt

 • Arsim Gashi

  Arsim Gashi

  Gün önce

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton
  2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 • Emily An

  Emily An

  Gün önce

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Valzim Gashi

  Valzim Gashi

  Gün önce

  my idol💜💜

 • FF TOXIC

  FF TOXIC

  2 gün önce

  Sa e bukur kenga

 • DURO S

  DURO S

  2 gün önce

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A

  B A

  2 gün önce

  1:47 😍😍

  • Emily An

   Emily An

   Gün önce

   o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • ARTUR BUCI

  ARTUR BUCI

  2 gün önce

  kingi i muzikes 👑👑👑

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   2 gün önce

   Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • Laureta Berisha

  Laureta Berisha

  2 gün önce

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku

  suela bunjaku

  2 gün önce

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi

  Mondi Palloshi

  2 gün önce

  Ooose

 • Merita Lleshi

  Merita Lleshi

  2 gün önce

  Super kengtar

 • *Stella*

  *Stella*

  3 gün önce

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj

  Nasi Brahimaj

  3 gün önce

  👌👍

 • Perputhen Pikant

  Perputhen Pikant

  3 gün önce

  https://www.youtube.com/watch?v=cbRn92AnY5I
  Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A

  A

  3 gün önce

  Sluskeo

  • soinu foig

   soinu foig

   2 gün önce

   kenga ime prill 2021

 • A

  A

  3 gün önce

  Meda

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  3 gün önce

  https://www.youtube.com/channel/UCqqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  • soinu foig

   soinu foig

   2 gün önce

   Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  3 gün önce

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha

  Nadi Hoxha

  3 gün önce

  Kenga e bukur

  • lyrics_K1DA

   lyrics_K1DA

   3 gün önce

   trdown.info/flow/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Eldi Fejza

  Eldi Fejza

  3 gün önce

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla

  SHAIP cuclla

  3 gün önce

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  • lyrics_K1DA

   lyrics_K1DA

   3 gün önce

   trdown.info/flow/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Moe Kaan

  Moe Kaan

  4 gün önce

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati

  Shkurt Murati

  4 gün önce

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni

  Xheni Xheni

  4 gün önce

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I

  Ms. I

  4 gün önce

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi

  Klea Veshi

  4 gün önce

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey

  Oksana Haydey

  4 gün önce

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja

  Vladimit Eshja

  4 gün önce

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar

  Gashi Noar

  4 gün önce

  Smyr

 • Juljan Tufa

  Juljan Tufa

  4 gün önce

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi

  Elinda Kelmendi

  4 gün önce

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli

  Izabela Kolli

  4 gün önce

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj

  Bleana Bejaj

  4 gün önce

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly

  SHANMUGHA DASAN Kannoly

  4 gün önce

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë.
  Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin.
  Luaj Video
  Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca

  Aurel Preca

  4 gün önce

  Bravo ....

 • ami l

  ami l

  5 gün önce

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs

  Djdjdjsj dhvsvshs

  5 gün önce

  Valla shum I
  Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Aurel Preca

  Aurel Preca

  5 gün önce

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • hip hop Rap

  hip hop Rap

  5 gün önce

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  • minij hooi

   minij hooi

   5 gün önce

   Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • DATSE OFFICIEL

  DATSE OFFICIEL

  5 gün önce

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Serdi Doku

  Serdi Doku

  5 gün önce

  Se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh
  syt e mir zemren e but
  per ty naten po rri qut qut
  veq ti zemren ma ke zbut zbut
  si syt ka me trujt
  ki mu kon me mu e disha disha
  ment veq te ti un i kisha kisha
  ku ishe ti une isha isha
  per ty me tjera nuk rrisha rrisha
  tkom lazdru ty ty tkom lazdru
  ti po bon bon bon qka nuk du 2x
  se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh
  kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna
  sdu me tpa me quna tani me pas pun na
  sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa
  diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna
  ti mke bo per veti zor si un me gjet ti
  njo si une baby njo si ti lady
  du me kan i vetmi
  krejt qa ki ti jepmi
  krejt qa kom ti jepi ti jepi
  ti je ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh tsheh
  merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le
  se ftyra jote jote jote em tranoj
  e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj
  une nuk tdu veq sonte
  zemra tdon te une e pranoj
  ti je shum ndryshe she
  syri jem veq ty tsheh
  veq ty tsheh

 • Bleona Xhilaj

  Bleona Xhilaj

  5 gün önce

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • claire t.

  claire t.

  5 gün önce

  0

 • Arjeta R.

  Arjeta R.

  5 gün önce

  😍

 • teodor Bida

  teodor Bida

  5 gün önce

  My song

 • teodor Bida

  teodor Bida

  5 gün önce

  https://youtu.be/ujXLczHtuvQ

 • Suzana Neziri

  Suzana Neziri

  5 gün önce

  0 y qqll

 • PAULIN MEDHA

  PAULIN MEDHA

  5 gün önce

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 • Joanna

  Joanna

  5 gün önce

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Reyhan Kuris

  Reyhan Kuris

  6 gün önce

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 • lejla Hamiti

  lejla Hamiti

  6 gün önce

  Wow🦋💙💜

 • Jurgen Trojer

  Jurgen Trojer

  6 gün önce

  Super kng

 • HSB MYL

  HSB MYL

  6 gün önce

  🇦🇫 Likes your songs🤙

  • HSB MYL

   HSB MYL

   5 gün önce

   Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  • Joanna

   Joanna

   5 gün önce

   Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • ema elena

  ema elena

  6 gün önce

  Askush :
  Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • Afrim Bugari

  Afrim Bugari

  6 gün önce

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 • Driton Selmani

  Driton Selmani

  6 gün önce

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 • kancelari ermali

  kancelari ermali

  6 gün önce

  best ever

 • Hucaj Elvin

  Hucaj Elvin

  6 gün önce

  hallo

 • opzz xsin

  opzz xsin

  6 gün önce

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Mateo Kejsi

  Mateo Kejsi

  6 gün önce

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 • Etleva Markaj

  Etleva Markaj

  6 gün önce

  Je shum i mire

 • Bealdo Dosku

  Bealdo Dosku

  6 gün önce

  👏👏👏

 • Xhensilda Mydini

  Xhensilda Mydini

  6 gün önce

  Kenga me e bukur

  • Xhensilda Mydini

   Xhensilda Mydini

   Gün önce

   Hahah

  • opzz xsin

   opzz xsin

   6 gün önce

   almir6000000goet

 • Leo Halilaj

  Leo Halilaj

  7 gün önce

  Te lumt keng e mrekullueshme

 • Lavdim Lavdim

  Lavdim Lavdim

  7 gün önce

  ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 • So ll

  So ll

  7 gün önce

  Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 • Edmond Bullari

  Edmond Bullari

  7 gün önce

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • N88 Sv

  N88 Sv

  7 gün önce

  Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 • The Eagle

  The Eagle

  7 gün önce

  I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 • Arianit Imeri

  Arianit Imeri

  7 gün önce

  Oooo 2ton

 • zeqie Zendeli

  zeqie Zendeli

  7 gün önce

  ❤❤❤🥰🥰🥰

 • VR VR

  VR VR

  7 gün önce

  Wow sgum mir bravo

 • Sara Dervishi

  Sara Dervishi

  7 gün önce

  Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 • Sara Dervishi

  Sara Dervishi

  7 gün önce

  Ky esht njish o lal

 • Adres Ere

  Adres Ere

  7 gün önce

  Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 • Lona L

  Lona L

  7 gün önce

  👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 • Suad Beraj

  Suad Beraj

  7 gün önce

  almir6000000goet

 • Ermelinda Dhembi

  Ermelinda Dhembi

  7 gün önce

  Nje artist I merituar

 • Geni Taci

  Geni Taci

  7 gün önce

  Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

 • bowen voowy

  bowen voowy

  7 gün önce

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • its_fjona 17

  its_fjona 17

  7 gün önce

  Ti je shum ndryshe she she
  Syri jem veq ty t sheh
  Veq ty tsheh♥😇

 • its_fjona 17

  its_fjona 17

  7 gün önce

  ♥♥♥♥♥♥love music