Varrosi - Flamma (Official Video HD)

katma 2 Nis 2021
görünümler 1 999 022
878

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Varrosi OTR
YORUMLAR  
 • Arvanitet illir

  Arvanitet illir

  44 dakika önce

  Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.

 • M M

  M M

  2 saatler önce

  ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu

 • Miranda Laski

  Miranda Laski

  2 saatler önce

  Gold ✨

 • Ardi Korce

  Ardi Korce

  3 saatler önce

  Thjesht pa fjal hallall

 • jani muska

  jani muska

  3 saatler önce

  Ti kendon tamam si Lek Plepi

 • Zhozef Zhozef

  Zhozef Zhozef

  3 saatler önce

  Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   3 saatler önce

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Sonila Sonila

  Sonila Sonila

  5 saatler önce

  Cja ka fut me rop shpie OTR the best

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   3 saatler önce

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Arben Totaj

  Arben Totaj

  9 saatler önce

  Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole

 • Kledjan Lico

  Kledjan Lico

  10 saatler önce

  Shout out to 2pac!!!!!!!

  • HUMOR & INFORMATION

   HUMOR & INFORMATION

   3 saatler önce

   DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __

 • Alban Istrefi

  Alban Istrefi

  11 saatler önce

  💥💥💥

 • Elton Shira

  Elton Shira

  11 saatler önce

  Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌

 • shkelqim lita

  shkelqim lita

  12 saatler önce

  king i't is a hellbaniaz

 • Th1Conッ

  Th1Conッ

  13 saatler önce

  Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO

 • Fatmira Toja

  Fatmira Toja

  13 saatler önce

  big like

 • Denisa Dena

  Denisa Dena

  14 saatler önce

  KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..

 • samuel hoxha

  samuel hoxha

  14 saatler önce

  Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌

 • platon raxha

  platon raxha

  15 saatler önce

  ky po ky Eshte vk
  Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕

 • FF BADBOY

  FF BADBOY

  15 saatler önce

  Per ke esht ky disi

  • NO NAME

   NO NAME

   15 saatler önce

   1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT

 • mustafa reci

  mustafa reci

  17 saatler önce

  Super👌

 • meti.offcial04

  meti.offcial04

  17 saatler önce

  Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha

 • Mishel Marku

  Mishel Marku

  17 saatler önce

  🔝

 • UniversalMusic-ALBANIA

  UniversalMusic-ALBANIA

  18 saatler önce

  Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.

 • klodjan torino

  klodjan torino

  23 saatler önce

  je njesh

 • Xhani Mustafi

  Xhani Mustafi

  23 saatler önce

  1 gur 10 plluma 👍👍👍👍

 • Muhamed Zuberi

  Muhamed Zuberi

  23 saatler önce

  ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh

 • jay s

  jay s

  Gün önce

  Super diss
  I ka shkaterruar krejt

 • Unkknown Profile

  Unkknown Profile

  Gün önce

  Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek

 • Isuf Kellciu

  Isuf Kellciu

  Gün önce

  e ka myt

 • Carl Johnson

  Carl Johnson

  Gün önce

  Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss

 • Sumapluma

  Sumapluma

  Gün önce

  Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.

 • Morgana Morgi

  Morgana Morgi

  Gün önce

  Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

 • 5Gaming

  5Gaming

  Gün önce

  E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

 • Klajdi Peqini

  Klajdi Peqini

  Gün önce

  Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

 • Bekim Keshi

  Bekim Keshi

  Gün önce

  👍

 • FF SOKOL

  FF SOKOL

  Gün önce

  Disi me i fuqishem King OTR

 • ele ktrical

  ele ktrical

  Gün önce

  e ka pik ket kang

 • me

  me

  Gün önce

  Noice

 • Ghostyy112

  Ghostyy112

  Gün önce

  Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

 • Fabjan Qose

  Fabjan Qose

  Gün önce

  Varroso je super rreper

 • Alma Pashaj

  Alma Pashaj

  Gün önce

  Kul
  J

 • Lyrics song

  Lyrics song

  Gün önce

  Mamin po nk bane like

 • Bledar Aziraj

  Bledar Aziraj

  Gün önce

  Rep Copy past

 • ii iio

  ii iio

  Gün önce

  alamet kinge😍😍🥰

 • Shyhret 123

  Shyhret 123

  Gün önce

  Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮
  😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

 • Foti Leshi

  Foti Leshi

  Gün önce

  💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

 • Arben Gjergjai

  Arben Gjergjai

  Gün önce

  Je i forte bro 👏

 • Mario Kola

  Mario Kola

  Gün önce

  Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏

 • Valentin Deda

  Valentin Deda

  Gün önce

  😂😂😂😂😂 ropt je i madh

 • Albin Pajaziti

  Albin Pajaziti

  Gün önce

  Veq marini bon rap ma mir se kejt njerzt qe jon notr :p no hate just facts

  • Albin Pajaziti

   Albin Pajaziti

   Gün önce

   @Rap Vibez & Drill noizy osht shum i vjeter mu shty me kta , kta kan uri edhe jon gati me pelcit secilin mikrofon qka i del perpara ...

  • Rap Vibez & Drill

   Rap Vibez & Drill

   Gün önce

   Shko te kanga 1 her e mir e noizyt merr vaksinen tani e merr dozen e dyt kur ta qet noizy kangen e dyt

 • Albin Pajaziti

  Albin Pajaziti

  Gün önce

  Po ik more ani u maru bita pe boj accapells aaahahahahhaa

 • Albanian Bass boost music

  Albanian Bass boost music

  Gün önce

  Super duket si rap i viteve 90

 • corona virus

  corona virus

  Gün önce

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥disi me i mir ne bote

 • Hila TV

  Hila TV

  Gün önce

  wow me rob shpie sa super

 • Franko Dedndreaj

  Franko Dedndreaj

  Gün önce

  Jeni aq vari karsa sa per 2 shikime bani dissa 😂😂 keni met n97 prap 🖕🏻

 • Username ;

  Username ;

  Gün önce

  Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves
  Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes
  Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit
  Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin🌹per ju #mutators qe do vini ktu

 • advv xdigital

  advv xdigital

  Gün önce

  Tkan dediku keng o jiet🤣🤣🤣#bigvarrosi

 • Ilir Dingo

  Ilir Dingo

  Gün önce

  NOIZY DHE VARROSI JA KAN MBYLLUR GOJEN TE GJITHE ATYRE QE I KAN BERE DISA . SUKSE "OTR LIND NUK BOHESH MO VLLA" 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • PAJTYM OFFICIAL

  PAJTYM OFFICIAL

  Gün önce

  sdi pse na ban si gangster ti Varros
  mete tu sha e u bone Famos
  a thu ju kam sha dhe une per fam
  a jeni ju qe na shani q'do kang
  keni lan nam tu permend TBA-n
  but can't f**k with the bronx
  you can't f**k with the Don
  un dredhi bojlil ti pin kamomil
  shqipe ske stil me at ftyr si debil
  gangsterat e londres love Unikatil
  tash tkam stresu,ma mir dredh naj fitil
  ti je shum fallco,ti sje rreal je komercial zanin skandal
  kam zanin brutal n'instrumental

  • Username ;

   Username ;

   Gün önce

   @advv xdigital lott🤣🤣 big 🆙

  • advv xdigital

   advv xdigital

   Gün önce

   Fol per veti thuj atij qe e ke zonin si gomari im kur qohet ne mengjesssss

 • Ff igli

  Ff igli

  Gün önce

  E makarena spo trem asnjonin 😂😂😂🤫😜😎👌

 • Silver

  Silver

  2 gün önce

  King

 • Lil Leart

  Lil Leart

  2 gün önce

  P9 shkurt e shqip

 • Mustaf Osmani

  Mustaf Osmani

  2 gün önce

  😂😂😂 Pa fjal 👍

 • Milan Tr

  Milan Tr

  2 gün önce

  I ka myt

 • urim halilaj

  urim halilaj

  2 gün önce

  rroft Dibra me krahina

 • Daniela Koci

  Daniela Koci

  2 gün önce

  Auu fuck meritoni fuck don xhoni fuck escobars,merruni me kta bishat tani leje fare skeni shans

 • Kreshnik Veliaj

  Kreshnik Veliaj

  2 gün önce

  Varrosi just shut it down again

 • Kamu Yamato

  Kamu Yamato

  2 gün önce

  Bravo shqipe💪🏻🇦🇱 love this shit bro💪🏻

 • Dani DonSilva

  Dani DonSilva

  2 gün önce

  This is fire

 • ST THE ONE

  ST THE ONE

  2 gün önce

  Gelsi hapi restorant varrosi per me pre shiritin 🥶

  • advv xdigital

   advv xdigital

   Gün önce

   Muti ca ben ?

 • Liku Likjano

  Liku Likjano

  2 gün önce

  Super fare Ska shons te Boi nai kush tjeter ket lloi recitimi

 • Nari Cani

  Nari Cani

  2 gün önce

  Bobobo bravo. Super. Deri. Tani. M bo. Dis varrosi numer 1

 • Artur Cullhaj

  Artur Cullhaj

  2 gün önce

  Kjo duhet me dal konga vitit

 • TheKing

  TheKing

  2 gün önce

  big one

 • King die Rogani

  King die Rogani

  2 gün önce

  E ke dhi

 • Anis Ducati750

  Anis Ducati750

  2 gün önce

  Legjendaaaa 💪🙏

 • 1124 2114

  1124 2114

  2 gün önce

  Super diss💯❤

 • Pse Kaq Serioz

  Pse Kaq Serioz

  2 gün önce

  paolo dybala smundet kurr me u bo Legjend si #Maldini 🔥🔥🔥

 • Fjori Fjori

  Fjori Fjori

  2 gün önce

  Shum e kopjuar kjo muzika :hit em up

  • advv xdigital

   advv xdigital

   Gün önce

   E dim vlla mos u mundoni me na bo leksione beati i 2 pac eshte por teksti i shkruar nga ai vet .

 • paola i.m.r.

  paola i.m.r.

  2 gün önce

  Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj Profesorit. KAKAAAAA I KA MYT 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Big Brother

  Big Brother

  2 gün önce

  Varrosi King je !!!!!!

 • Dark Ripper Beatz

  Dark Ripper Beatz

  2 gün önce

  E ka krenuar 2pac me kete diss me beatin e 2pac🙌

 • COBOROLINDA

  COBOROLINDA

  2 gün önce

  Nuk jam fans e dissave po that’s dope man🔥🔥

 • Albin Berisha

  Albin Berisha

  2 gün önce

  Diss don xhonit

 • Shkoder Alb

  Shkoder Alb

  2 gün önce

  131

 • Orgest carciu

  Orgest carciu

  2 gün önce

  2pac junior

 • XxxTentacion Fans

  XxxTentacion Fans

  2 gün önce

  Copy Tupac

 • Perputhen Fans

  Perputhen Fans

  2 gün önce

  Rrespekt une 24 ore e degjoje se qija motre diss t qifsha dissin e matos kjo po eshte diss i forte zoti ju rujte 👌🏻👌🏻🤲🏻🤲🏻👌🏻👊🏻👊🏻👊🏻👌🏻👌🏻👊🏻🤲🏻👑❤❤🌹🌹🌹

 • Dyrrah Dyrracium

  Dyrrah Dyrracium

  2 gün önce

  mu sme pelqen muzika rrap as sja kam iden se jam komplet e kunderta se degjoj ktu e 30 vjet muzike elektronike.por ky e paska qa kte

 • Kristela Zace

  Kristela Zace

  2 gün önce

  Hahahahahah

 • Dorian Peqini

  Dorian Peqini

  2 gün önce

  Ahaha wooooow number 1.

 • Vleron Nura

  Vleron Nura

  2 gün önce

  Qyre ti varros bo edhe ni herë diss don xhonit ka me ti qi robt

 • Emilio Tare

  Emilio Tare

  2 gün önce

  bravo 👏 det qija ropt atyre byth mutve qe sikur ca kan kap gjoja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sami Shehaj

  Sami Shehaj

  2 gün önce

  E ke myt e shok! E ke fut ne grope! Hajde rap hajfe shok!

 • Tallo Tallo

  Tallo Tallo

  2 gün önce

  Hera pare qe ngjoj rrep je i pa pare varros cdo fjal me vend burrelsa 👌💪💪

 • albanezi

  albanezi

  2 gün önce

  Se ke qi profesoreshen ja ke mar ngoj profesorit :don xhoni left the chat🤣🤣🤣🤣👌

 • Zemri Agrippa

  Zemri Agrippa

  2 gün önce

  kush o ki Amater?

 • meliana nano

  meliana nano

  2 gün önce

  Disi me i bukur

 • mario rama

  mario rama

  2 gün önce

  Mbret