NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

katma 16 Nis 2021
görünümler 4 160 284
951

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

thisisnoizy
YORUMLAR  
 • BIG BRUDA.15

  BIG BRUDA.15

  31 saniye önce

  Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

 • ENTONI Hoxha FF

  ENTONI Hoxha FF

  59 dakika önce

  SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

 • Genti Bossi

  Genti Bossi

  Saatler önce

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

 • Ersi Kushi

  Ersi Kushi

  Saatler önce

  brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  2 saatler önce

  👍

 • Fabian Roci

  Fabian Roci

  5 saatler önce

  🔥🔥🔥super otr

 • selime ibra

  selime ibra

  6 saatler önce

  ❤❤😍😍🔥🔥

 • Menduh Sinani

  Menduh Sinani

  6 saatler önce

  Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

  • FF Joel

   FF Joel

   5 saatler önce

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Emily An

  Emily An

  10 saatler önce

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

 • Nueli &MhsF Nantes France

  Nueli &MhsF Nantes France

  16 saatler önce

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Michaela Hunyadi GMX

  Michaela Hunyadi GMX

  17 saatler önce

  🙏🏻

 • ber bs

  ber bs

  19 saatler önce

  Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jusilda Rizaj

  Jusilda Rizaj

  23 saatler önce

  Zini zini
  Why blend in
  When I’m born to to stand up
  OTR look
  Why blend in when I can stand out?
  Fuck all this bum lickin', I don't chase clout
  Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap
  Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet
  Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi
  Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi
  Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista
  Hajde ktu t'ju jap lajmet
  Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit
  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
  Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin
  Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit
  Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu
  E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu
  U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta
  Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta
  Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora
  Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova
  Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova
  Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha
  S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota
  A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota
  Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre
  Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten
  Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër
  M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh
  Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen
  Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem
  Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat
  Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat?
  Çfar nafake?
  se njonin e gjeta n'bahçe
  Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate
  Çfar nafake?
  1 tjetër më ra nga qielli
  Anash bulevardit duke hongër lule dielli
  O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt
  Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj
  S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj
  Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj
  Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep
  Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet
  Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet
  Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet
  Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot
  Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot
  Faleminderit zot, faleminderit non' e bab'
  Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la
  Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok
  Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht
  Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu
  Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju
  Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu
  Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju
  Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu
  Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju
  Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap
  M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram
  Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit
  Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
  Yeee, u like my freestyle
  OTR in the building
  We run this
  20, 21
  On top of the rest like never before
  Eyyy Rach
  We kill it

  • Emily An

   Emily An

   10 saatler önce

   OTR

 • Leon Bojni

  Leon Bojni

  23 saatler önce

  Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

 • Lumnije Hasani

  Lumnije Hasani

  Gün önce

  NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

 • Michele Di iorio

  Michele Di iorio

  Gün önce

  Brothers

 • Michele Di iorio

  Michele Di iorio

  Gün önce

  🕯️🙏🏼🇮🇹

 • Xhemi Krishti

  Xhemi Krishti

  Gün önce

  Super keng

 • Lumnije Hasani

  Lumnije Hasani

  Gün önce

  2 WEEKS
  4M VIEWS

 • XrK_ Dark

  XrK_ Dark

  Gün önce

  te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

  • Makishti Makishti

   Makishti Makishti

   7 saatler önce

   Ik mor varikars

 • Po Joni

  Po Joni

  Gün önce

  Uneserviatytvrsj

 • Bashkim Hallulli

  Bashkim Hallulli

  Gün önce

  Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👌

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👑👑

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👑👑

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  OTR

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  Noizy 👑

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑✌️👌

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👑🤯👌👌✌️

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑🤯

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  🤯👑👑🤯

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👌🤯

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  Otr

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  Otr

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  Otr

 • EMILAJNO Manellari

  EMILAJNO Manellari

  Gün önce

  SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

 • LORI FF YT

  LORI FF YT

  Gün önce

  super kANg kush eshte me mu like

 • Bini Official

  Bini Official

  Gün önce

  🌷🌷❤️❤️😉😉😉

 • Igli Rama

  Igli Rama

  Gün önce

  OTR LIKE

 • Enver Murtati

  Enver Murtati

  Gün önce

  boss

 • Marnox

  Marnox

  Gün önce

  uzas za kur ne ja biva pesnava

 • Luca Hirsch

  Luca Hirsch

  Gün önce

  Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

 • Albania Albania

  Albania Albania

  Gün önce

  King

 • afrim beqiri`

  afrim beqiri`

  Gün önce

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Durresi Durresi

  Durresi Durresi

  Gün önce

  Bravo cuni lagjes

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Gün önce

  noizy

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Gün önce

  zinjo

 • leo leo

  leo leo

  Gün önce

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👌👌👑🤯👌

 • roland perkola

  roland perkola

  Gün önce

  👑👑

 • Kleard Nikolli

  Kleard Nikolli

  Gün önce

  OTR BRO king

 • Le Lui

  Le Lui

  2 gün önce

  Noizy fineeeem feat !!!!

 • Efe BERK ARNAVUT

  Efe BERK ARNAVUT

  2 gün önce

  Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

 • Sherif _rashiti

  Sherif _rashiti

  2 gün önce

  2024 kush e ngjon hala

 • Bujar Idrizi

  Bujar Idrizi

  2 gün önce

  Super kenge 🇦🇱💪🏆

 • Sara Zabërgja

  Sara Zabërgja

  2 gün önce

  real life bravoo

 • Romina Daja

  Romina Daja

  2 gün önce

  🤩😘

 • ff klejdo

  ff klejdo

  2 gün önce

  sa like për noizy

 • aigokeros tavros

  aigokeros tavros

  2 gün önce

  NOIZY !!!
  Ke qejf të dëgjosh këngët e tij !
  RESPEKT !!!

 • Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  2 gün önce

  GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

 • Gëzim Selami

  Gëzim Selami

  2 gün önce

  Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

 • Selman Lambaj

  Selman Lambaj

  2 gün önce

  👏 bravo

 • Eneri Zito

  Eneri Zito

  2 gün önce

  Respect form🇦🇱

 • WHISKY FF

  WHISKY FF

  2 gün önce

  Verse]
  Why blend in when I can stand out?
  Fuck all this bum lickin', I don't chase clout
  Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap
  Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet
  Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi
  Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi
  Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista
  Hajde ktu t'ju jap lajmet
  Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit
  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
  Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin
  Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit
  Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu
  E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu
  U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta
  Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta
  Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora
  Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova
  Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova
  Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha
  S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota
  A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota
  Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre
  Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten
  Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër
  M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh
  Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen
  Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem
  Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat
  Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat?
  Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe
  Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate
  Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli
  Anash bulevardit duke hongër lule dielli
  O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt
  Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj
  S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj
  Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj
  Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep
  Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet
  Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet
  Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet
  Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot
  Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot
  Faleminderit zot, faleminderit non' e bab'
  Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la
  Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok
  Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht
  Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu
  Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju
  Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu
  Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju
  Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu
  Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju
  Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap
  M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram
  Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit
  Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Aleksander Hamzaj

  Aleksander Hamzaj

  2 gün önce

  Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

 • roland perkola

  roland perkola

  2 gün önce

  👑👑🤯🤯👑

 • roland perkola

  roland perkola

  2 gün önce

  Otr

 • finemi ola

  finemi ola

  2 gün önce

  O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

 • Greta Rusi

  Greta Rusi

  2 gün önce

  Lyrics👇💕

  Zini zini
  Why blend in
  When I’m born to to stand up
  OTR look
  Why blend in when I can stand out?
  Fuck all this bum lickin', I don't chase clout
  Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap
  Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet
  Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi
  Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi
  Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista
  Hajde ktu t'ju jap lajmet
  Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit
  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
  Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin
  Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit
  Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu
  E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu
  U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta
  Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta
  Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora
  Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova
  Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova
  Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha
  S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota
  A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota
  Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre
  Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten
  Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër
  M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh
  Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen
  Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem
  Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat
  Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat?
  Çfar nafake?
  se njonin e gjeta n'bahçe
  Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate
  Çfar nafake?
  1 tjetër më ra nga qielli
  Anash bulevardit duke hongër lule dielli
  O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt
  Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj
  S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj
  Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj
  Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep
  Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet
  Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet
  Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet
  Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot
  Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot
  Faleminderit zot, faleminderit non' e bab'
  Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la
  Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok
  Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht
  Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu
  Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju
  Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu
  Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju
  Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu
  Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju
  Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap
  M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram
  Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit
  Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
  Yeee, u like my freestyle
  OTR in the building
  We run this
  20, 21
  On top of the rest like never before
  Eyyy Rach
  We kill it
  Like 🔥☄

 • Endi

  Endi

  2 gün önce

  Un jam nipi dibranit👑👑

 • Aldo Aldi

  Aldo Aldi

  2 gün önce

  Shum nolt

 • Elton Kapaj

  Elton Kapaj

  3 gün önce

  Made Noizy

 • ALBANIA BLOOD

  ALBANIA BLOOD

  3 gün önce

  Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

 • Shuajb Vrana

  Shuajb Vrana

  3 gün önce

  😘👌👌👌👌

 • Po Joni

  Po Joni

  3 gün önce

  Hup

 • mozzik my world

  mozzik my world

  3 gün önce

  #OTR

 • cristy zekio1

  cristy zekio1

  3 gün önce

  Love youuuuuuuu

 • ST DANJEL

  ST DANJEL

  3 gün önce

  Nojzi is the most beautiful singer

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  3 gün önce

  Nojzi. Me. I miri

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  3 gün önce

  Bravo. Nojzi

 • Klea Bruci Klea

  Klea Bruci Klea

  3 gün önce

  Kush është me OTR

 • VENOM

  VENOM

  3 gün önce

  👊

 • Kleart Orgen

  Kleart Orgen

  3 gün önce

  🇦🇱🇦🇱

 • Alboz ALB

  Alboz ALB

  3 gün önce

  This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

 • ARI PRO

  ARI PRO

  3 gün önce

  ❤😏❤

 • drama girli

  drama girli

  3 gün önce

  Super prz

 • Xhulian Litos

  Xhulian Litos

  3 gün önce

  Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

 • Valmir Kepi

  Valmir Kepi

  3 gün önce

  E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

 • roland perkola

  roland perkola

  3 gün önce

  👑👑👌🤯

 • Kristjan Gjetaj

  Kristjan Gjetaj

  3 gün önce

  Why blend in when I can stand out?
  Fuck all this bum lickin', I don't chase clout
  Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap
  Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet
  Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi
  Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi
  Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista
  Hajde ktu t'ju jap lajmet
  Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit
  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit
  Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin
  Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit
  Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu
  E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu
  U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta
  Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta
  Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora
  Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova
  Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova
  Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha
  S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota
  A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota
  Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre
  Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten
  Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër
  M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh
  Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen
  Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem
  Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat
  Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat?
  Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe
  Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate
  Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli
  Anash bulevardit duke hongër lule dielli
  O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt
  Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj
  S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj
  Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj
  Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep
  Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet
  Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet
  Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet
  Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot
  Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot
  Faleminderit zot, faleminderit non' e bab'
  Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la
  Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok
  Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht
  Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu
  Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju
  Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu
  Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju
  Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu
  Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju
  Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap
  M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram
  Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit
  Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Nikola Fejzi

  Nikola Fejzi

  3 gün önce

  https://youtu.be/jw7N8aqt3wY

 • Mirela So

  Mirela So

  3 gün önce

  Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

 • Gabry A.V.A

  Gabry A.V.A

  4 gün önce

  uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

 • Alfa Plan

  Alfa Plan

  4 gün önce

  Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰

  • tome aramijata

   tome aramijata

   9 saatler önce

   Ilirida 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Zima

   Zima

   15 saatler önce

   Ik se ju qiva drrasat e vorrit 😂😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Elvedin Sadiku

   Elvedin Sadiku

   18 saatler önce

   @flexerboy flexerboy F***🇬🇷🖕🏼

  • flexerboy flexerboy

   flexerboy flexerboy

   21 saatler önce

   @MARSIAN hahaha😐

  • MARSIAN

   MARSIAN

   21 saatler önce

   @flexerboy flexerboy 🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️

 • Nazmi Agushi

  Nazmi Agushi

  4 gün önce

  https://youtu.be/jsjgpUvS-P0

 • Albanian Lyrics 007

  Albanian Lyrics 007

  4 gün önce

  Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin

  • Best Of M7

   Best Of M7

   4 gün önce

   O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum

 • Nazmi Agushi

  Nazmi Agushi

  4 gün önce

  I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.